SALES DIRECTOR / OBCHODNÝ RIADITEĽ

POPIS KLIENTA

DREAMJOB. Na tejto pozícii môžete maximálne realizovať mix skúseností z obchodu, networkingu, inovácií, business developmentu a budovania vizibility. Očakávame, že budete ambiciózne pokračovať v naštarovanej misii a spolupodieľať sa na úspechu unikátneho príbehu rešpektovanej a inovatívnej značky. Na tejto pozícii budete reportovať priamo CEO spoločnosti.

NÁPLŇ PRÁCE

  • 1) Vášeň pre rozvoj novej obchodnej stratégie, efektívne dohliadanie a priebežné vyhodnocovanie dohodnutých cieľov 2) Zodpovednosť za riadenie jednotlivých oddelení za účelom akcelerácie biznisu a zabezpečenie kvality služieb 3) Podpora rozvoju existujúcich partnerských vzťahov, Business development aktivity, identifikácia nových partnerstiev 4) Leadership, Talent management, Career development, stmeľovanie a motivácia teamu 5) Formovanie teamovej idenitity, jasná a otvorená interná komunikácia 6) Aktívna koordinácia hiringu nových členov teamu 7) Nastavenie top kvality služieb klientom, identifikácia potenciálu a priestor na neustále zlepšovanie 8) Príprava budgetu, pravidelný reporting boardu podľa dohodnutých KPI 9) Pravidelný monitoring trhu a konkurencie, prehľad v biznise 10) Reprezentovanie spoločnosti na workshopoch, konferenciách, aktivita na sociálnych sieťach

POŽADUJEME / PRAX

  • INOVÁTOR / Skúsenosti z prostredia budovania aktívneho obchodu STARTUP MINDSET / Tento prístup vieme určite oceniť SALES PROFESSIONAL / Relevantné skúsenosti z nastavovania a exekúcie obchodných stratégií PEOPLE+ / Skúsenosti s riadením a inšpirovaním menších teamov, zručnosti, kompetencie VISIBILITY / Schopnosť reprezentovať a zvidteľňovať spoločnosť LEADER / Charizmatický líder, stmelovač ľudí ENGLISH / Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni je podmienkou

PONÚKAME / ZAMESTNANECKÉ VÝHODY

  • Budete súčasťou unikátneho príbehu Spolupráca s inšpiratívnym CEO Individuálny kouč pre váš ďalší rozvoj v spoločnosti Príležitosť realizovať sa, priniesť nové nápady Motivujúci bonusový systém Firemné vozidlo aj na súkromné účely
  • Región: Bratislava
  • Mzda: 3.500 - 4.500 EUR / Mesiac Brutto
  • Typ pomeru:
    • Plný úväzok
  • Termín nástupu: Dohodou
Kontakt
  • Jana Sihlovcová
  • +421 903 907 531
  • jana.sihlovcova@personalityhr.com
Uchádzať sa o pozíciu

Mám záujem o túto pozíciu

    + Pridať životopis (pdf, doc, docx, max. veľkosť 7MB)

    + Pridajte iný dokument (pdf, doc, docx, max. veľkosť 7MB)

    Zaujala vás táto pozícia?

    Vyplňte krátky formulár a budeme vás kontaktovať

    PREČO MY

    Chcete s nami zostať v kontakte?