SALES DIRECTOR / OBCHODNÝ RIADITEĽ

POPIS KLIENTA

DREAMJOB. Na tejto pozícii môžete maximálne realizovať mix skúseností z obchodu, networkingu, inovácií, business developmentu a budovania vizibility. Očakávame, že budete ambiciózne pokračovať v naštarovanej misii a spolupodieľať sa na úspechu unikátneho príbehu rešpektovanej a inovatívnej značky. Na tejto pozícii budete reportovať priamo CEO spoločnosti.

NÁPLŇ PRÁCE

  • 1) Vášeň pre rozvoj novej obchodnej stratégie, efektívne dohliadanie a priebežné vyhodnocovanie dohodnutých cieľov
  • 2) Zodpovednosť za riadenie jednotlivých oddelení za účelom akcelerácie biznisu a zabezpečenie kvality služieb
  • 3) Podpora rozvoju existujúcich partnerských vzťahov, Business development aktivity, identifikácia nových partnerstiev
  • 4) Leadership, Talent management, Career development, stmeľovanie a motivácia teamu
  • 5) Formovanie teamovej idenitity, jasná a otvorená interná komunikácia
  • 6) Aktívna koordinácia hiringu nových členov teamu
  • 7) Nastavenie top kvality služieb klientom, identifikácia potenciálu a priestor na neustále zlepšovanie
  • 8) Príprava budgetu, pravidelný reporting boardu podľa dohodnutých KPI
  • 9) Pravidelný monitoring trhu a konkurencie, prehľad v biznise
  • 10) Reprezentovanie spoločnosti na workshopoch, konferenciách, aktivita na sociálnych sieťach

POŽADUJEME / PRAX

  • INOVÁTOR / Skúsenosti z prostredia budovania aktívneho obchodu
  • STARTUP MINDSET / Tento prístup vieme určite oceniť
  • SALES PROFESSIONAL / Relevantné skúsenosti z nastavovania a exekúcie obchodných stratégií
  • PEOPLE+ / Skúsenosti s riadením a inšpirovaním menších teamov, zručnosti, kompetencie
  • VISIBILITY / Schopnosť reprezentovať a zvidteľňovať spoločnosť
  • LEADER / Charizmatický líder, stmelovač ľudí
  • ENGLISH / Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni je podmienkou

PONÚKAME / ZAMESTNANECKÉ VÝHODY

  • Budete súčasťou unikátneho príbehu
  • Spolupráca s inšpiratívnym CEO
  • Individuálny kouč pre váš ďalší rozvoj v spoločnosti
  • Príležitosť realizovať sa, priniesť nové nápady
  • Motivujúci bonusový systém
  • Firemné vozidlo aj na súkromné účely
  • Región: Bratislava
  • Mzda: 3.500 - 4.500 EUR / Mesiac Brutto
  • Typ pomeru:
    • Plný úväzok
  • Termín nástupu: Dohodou
Kontakt
  • Jana Sihlovcová
  • +421 903 907 531
  • jana.sihlovcova@personalityhr.com
Uchádzať sa o pozíciu

Mám záujem o túto pozíciu

+ Pridať životopis (pdf, doc, docx, max. veľkosť 7MB)
+ Pridajte iný dokument (pdf, doc, docx, max. veľkosť 7MB)

Zaujala vás táto pozícia?

Vyplňte krátky formulár a budeme vás kontaktovať

PREČO MY

NÁJDETE NÁS V TÝCHTO MESTÁCH

Chcete s nami zostať v kontakte?