Temporary Placement neboli Personální leasing představuje efektivní způsob obsazování zkušených lidí na projekty nebo specifické úkoly, či jako výpomoc při nárůstu objednávek. V rámci této služby se stáváme prostředním článkem mezi Klientem a pracovníky, s nimiž vstupujeme do plnohodnotného pracovního vztahu. Přebíráme na sebe odpovědnost zaměstnavatele a ušetříme tak Vaše interní HR oddělení od všech činností s tím spojených.

Personální leasing je ideálním řešením v případě, že potřebujete flexibilně přijmout větší počet zaměstnanců, případně řešíte nečekané situace jako dlouhodobá pracovní neschopnost nebo mateřská dovolená. Díky této službě profitujete z výsledků práce, zatímco za její výkon zodpovídáme my.

Díky této službě profitujete z výsledků práce, zatímco za její výkon zodpovídáme my.

Stáhněte si naši prezentaci

Co od nás můžete očekávat při PERSONÁLNÍM LEASINGU:

  • Vyhledáme, osobně vybereme a ohodnotíme kvality vhodných Kandidátů
  • Zaškolíme zaměstnance na konkrétní pracovní úkoly a BOZP
  • Připravíme a budeme spravovat pracovní smlouvy včetně mezd, BOZP a lékařské služby
  • Flexibilně Vám zajistíme navýšení počtu kvalifikovaných zaměstnanců
  • Fakturujeme Vám práce podle předem dohodnutých smluvních podmínek jednou měsíčně
Kontaktujte nás

CO O NÁS ŘÍKAJÍ
NAŠI KANDIDÁTI

“Vďaka spoločnosti PERSONALITY mám pracovnú pozíciu, v ktorej som sa absolútne našla. Od prvého pohovoru s Petrom Križanom vysoko oceňujem profesionálny a nadštandardne ľudský prístup, snahu nájsť prienik mojich a zamestnávateľových predstáv a očakávaní. Po nástupe do pracovnej pozície sme boli naďalej v kontakte a dnes môžem povedať, že spoločnosť PERSONALITY považujem za svojho partnera v mojej profesnej kariére. Ľudskosť, vysoká profesionalita a úprimný záujem o klienta aj po skončení zadania je ich veľkou pridanou hodnotou, ktorá odlišuje spoločnosť PERSONALITY od ostatných headhuntingových spoločností.”

Alžbeta Krištofíková | Chief Operating Officer, Hermes LabSystems
„Jana and Nela were taking care of me after each interview round with my future employer I had. Ladies were even offering me help with contract translation.
Before my first interview in the company I became advices what could be important to prepare as next. I appreciate their professional way of working with me. It was a good feeling to know somebody is standing behind and is willing to help.”
Vita Kupča | Obchodní Manažerka, i+i print

„Cooperation with Janka Sihlovcová was on a very high level, both professionally and personally. Our communication was enjoyable, useful and encouraging, and helped me to feel relaxed and confident at the interviews with my future employer. One month after I started my new job, Janka got in touch with me to check if I was satisfied with it. I appreciate professionals who are willing to go ‘an extra mile’, and Janka surely does so.”

Zora Ševčíková | Development Manager, North Danube / CRH

„Počas celého procesu výberového konania na uvedenú pozíciu oceňujem profesionálnu a vysoko odbornú komunikáciu zo strany Personality. Počas celého výberového konania až do jeho úspešného ukončenia som bol informovaný o jeho priebehu. Vysoko oceňujem po nástupe do novej práce záujem o moje pozitívne aj negatívne skúsenosti v spoločnosti Ruukki Slovakia.”

Maroš Peško | Pre-Sales Manager, Ruukki Slovakia, s.r.o.

„Pred nedávnom ma oslovila spoločnosť Personality s príležitosťou, ktorá bola “šitá na mieru”, bolo to presne to čo som hľadal. Komunikácia, a celkovo spolupráca sa od prvého momentu niesla vo veľmi príjemnom duchu, na profesionálnej úrovni. Hneď od začiatku som mal pocit, že majú reálne záujem o to, aby som našiel miesto, ktoré by spĺňalo všetky moje očakávania. Veľmi príjemne ma prekvapili telefonáty po tom ako som dostal spomínanú pozíciu. Otázky typu: A ako sa Vám páči na novom mieste? Ste spokojný? Je všetko v poriadku?… vo mne vyvolali pocit, že im na mne záleží. Odporúčam každému, kto by mal záujem si nájsť niečo nové. Ja sa na agentúru Personality určite obrátim keď najbližšie budem potrebovať pomoc.”

Csaba Ilko | Business Planning Analyst, MYLAN

„Janka je pre mňa profík s ľudskou tvárou:) Prejavuje skutočný záujem o kandidáta a hľadá spôsoby ako mu pomôcť a pripraviť ho na každú fázu výberu. Veľmi som si vážil hlavne to, že sa do hĺbky snažila porozumieť mojim potrebám a nájsť to správne smerovanie mojej kariéry. A ako bonus, od začiatku mala dobrý feeling, že mám veľkú šancu uspieť. A nemýlila sa! Odporúčam :)”

Marek Csóka | Learning & Skills Development Manager, Orange Slovensko

NAŠI SPOKOJENÍ KLIENTI

Zobrazit všechny reference

Obraťte se na nás

Dávid Bača Project Coordinator
Jana Križanová Payroll and Personnel Administration Specialist

NAŠE POBOČKY POSKYTUJÍCÍ TEMPORARY PLACEMENT

PROČ MY

Kontaktujte nás
Chcete s námi zůstat v kontaktu?