Záleží nám na tom, abychom důkladně poznali Vaši společnost a obsazovanou pozici za účelem co nejlepší identifikace vhodných Kandidátů. Navštívíme Vaše prostory a prostředí, ve kterém působíte, díky čemuž lépe pochopíme Vaše potřeby. Následně přistupujeme k selekci a setkáním s Kandidáty, při kterých je poznáme a dostanou prostor projevit se. V zájmu co nejvyšší efektivity Vás celým procesem provází jeden Konzultant, který je kontaktní osobou pro Vás i pro Kandidáta.

Na základě našeho dlouholetého působení na trhu víme, že kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci jsou nejdůležitějším aktivem každé společnosti. Prostřednictvím služby RECRUITMENT Vám zaručíme nejlepší možné řešení spojené s výběrem a přijímáním nových zaměstnanců na různé typy pozic.

Kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci jsou nejdůležitějším aktivem každé společnosti.

Stáhněte si naši prezentaci

JAK VYPADÁ PROCES RECRUITMENTU U NÁS

  • Nadefinujeme si konkrétní pracovní pozici podle Vašich potřeb a představ
  • Inzerujeme pozici na naší webové stránce a pracovních portálech
  • Vyhledáváme v kvalitní interní databázi, na pracovních portálech, sociálních sítích a v našem networku
  • Oslovujeme a selektujeme Kandidáty, testujeme jazykové dovednosti a setkáváme se s nejvhodnějšími Kandidáty, kteří v nejvyšší míře splňují definovaná kritéria
  • Připravíme Vám profil TOP Kandidátů spolu s popisem dovedností a odborných zkušeností
  • Dohodneme si termín osobního představení Vámi zvolených Kandidátů a v případě zájmu se tato setkání mohou uskutečnit v našich prostorách
  • Celým výběrovým procesem Vás doprovází jeden Konzultant, který je Vaší kontaktní osobou
  • Obsadíme pozici s minimálně čtyřměsíční garancí
Kontaktujte nás

NAŠI SPOKOJENÍ KLIENTI

Zobrazit všechny reference

CO O NÁS ŘÍKAJÍ
NAŠI KLIENTI

“PERSONALITY vnímam ako  partiu skvelých profesionálov, s individuálnym a hlavne ľudským prístupom. Z povahy našej spoločnosti vyplýva, že sa na PERSONALITY často obraciame s neštandardnými problémami, otázkami a požiadavkami. Za celú dobu mojej spolupráce s nimi, boli vždy všetky podobné situácie vyriešené s prehľadom a úsmevom. Spoluprácou s PERSONALITY sme získali silného partnera, na ktorého sa môžeme spoľahnúť a bez obáv obrátiť. Ďakujem všetkým v tíme a teším sa na ďalšiu spoluprácu.”

Miroslav Slíž | Process supervisor, Axalta/PPM

„Na spoločnosti PERSONALITY oceňujem v prvom rade vysokú kvalitu prístupu Janky Sihlovcovej, ktorá poskytuje skvelú biznisovú orientáciu, rýchlosť, špičkovú starostlivosť o kandidátov, ako aj udržiavanie neustáleho kontaktu s nami, a to na veľmi ľudskej, no zároveň mimoriadne profesionálnej úrovni. Na trhu je viacero veľmi dobrých profesionálnych agentúr, no máloktoré idú „extra mile“ ako Janka, spolu s tímom Personality. „Hiring with passion“ v tomto prípade nie je frázou, ale 100% popisom našej klientskej skúsenosti.”

Petra Májová | People & Culture Director, Lyreco Central Europe

„Spolupráca so spoločnosťou Personality bola pre nás príjemným a hlavne veľmi pozitívnym prekvapením. Za dva roky spolupráce sme sa pri výbere kandidátov stretli vždy s vysokou profesionalitou. Pri hľadaní vhodných kandidátov, či už išlo o pozície operátorov, technické, vedúce resp. manažérske, oceňujeme rýchlosť výberu, nadštandardnú komunikáciu a detailné vypracovanie profilu kandidáta na obsadzovanú pozíciu. Práve preto nám spoločnosť Personality pomohla obsadiť väčšinu našich pozícií, čo nás motivuje rozvíjať ďalšiu spoluprácu.”

Miroslav Fillo | Account Manager, Axalta/PPM

„S tímom PERSONALITY je radosť spolupracovať. Janka Sihlovcová nás podporuje pri obsadzovaní špecifických a senior manažérskych pozícií a vždy sa môžeme spoľahnúť nielen na silné profily kandidátov, ale aj profesionálny prístup zo strany PERSONALITY, ktorý je maximálne zameraný na naše potreby a aktuálne možnosti. Na Janke si predovšetkým vážime jej ľudskosť, prirodzenú komunikáciu a proaktivitu. Oceňujeme cit pre detail, znalosť trhu a prostredia, ako aj schopnosť ponúknuť neštandardné riešenia. PERSONALITY, Janka, ďakujeme vám, že stojíte pri nás!”

Martina Kováčová | Employee Experience Manager, Orange Slovensko

„S Personality spolupracujeme už od roku 2013. Obsadzovali pre našu spoločnosť viacero pozícií rôzneho zamerania (ekonomické, obchodné aj technické). Ich prístup k výberovému procesu je precízny a profesionálny. Hlavný dôvod prečo sme sa rozhodli pre spoluprácu s nimi je selekcia, ktorú za nás spravia. Tým, že sa každý venujeme tomu, v čom sme dobrí, úspešní a spokojní sme obaja.”

Alžbeta Beňová, Agromont Nitra

„Firma Personality má velmi efektivní komunikaci a přístup. Během několika dní byla schopná doporučit a zorganizovat schůzku s kandidátem s velmi specifickým profilem podle našich požadavků. Spolupráce s interim manažerem mohla začít ihned.”

Monika Trnková | Strategic Planning Department Manager, GA Drilling

„S prístupom a službami sme maximálne spokojní. Kandidáti vo veľkej miere spĺňali zadanie a náš výber bol už o doladení, o osobných preferenciách a očakávaniach konkrétnych nadriadených.

Veľa krát ste nám pomohli rozmýšľať o pozícii inak a zadefinovať ju tak, aby oslovila tých správnych kandidátov. Oceňujem tiež odvahu, že ste zaslali kandidátov mimo špecifikovaného popisu, ktorí sa v konečnom dôsledku ukázali ako vhodní. Flexibilita, profesionalita a rýchle jednanie – to sú dôvody prečo spolupracujeme už viac ako 6 rokov, a ak budeme hľadať, v budúcnosti znovu využijeme Vaše služby.”

Elena Radvaňová, Bauer Gear Motor Slovakia s.r.o.

„S tímom PERSONALITY spolupracujeme od roku 2019. Obsadzovali sme náročnú pozíciu, na ktorú sa nám vlastnými silami dlhodobo nedarilo nájsť vhodného  kandidáta. Vďaka PERSONALITY sme našli vhodného uchádzača, ktorý našu ponuku prijal. Stretli sme sa s  profesionálnym prístupom, proaktivitou a prirodzenou komunikáciu zo strany PERSONALITY. Tešíme sa na spoluprácu.”

Vojtech Varga | HR Manager, HORNEX

OBRAŤTE SE NA NÁS

Mária Jančovičová Gyepes Senior HR Consultant
Lukáš Lendel HR Consultant
Lenka Učnayová HR Consultant
Eliška Nosianová Recruitment Consultant
Katarína Magdolenová RPO HR Consultant & Recruiter
Nela Jakubisová Senior HR Consultant
Mária Šuníková Senior HR Consultant

NAŠE POBOČKY POSKYTUJÍCÍ RECRUITMENT

PROČ MY

Kontaktujte nás
Chcete s námi zůstat v kontaktu?