Headhunting v sebe spája náročnosť, potrebu dôkladnej znalosti trhu, schopnosť zachovať diskrétnosť, stratégiu oslovenia, vyjednávanie. Princípom tejto služby je priame oslovenie TOP kandidátov z trhu. Počas stretnutí Headhunter vyhodnocuje kompetentnosť Kandidáta, ide o mimoriadne komplexnú službu.

V priebehu celého výberu, až do finálnej fázy, zostáva meno Vašej spoločnosti dôverným, aby sa predišlo prípadným nedorozumeniam. Kandidáti, ktorých Vám predstavíme, majú Vami požadovaný profil a zodpovedajúce skúsenosti v danom segmente, či konkrétnej pozícii. Samotnému predstaveniu predchádza séria dôsledných stretnutí, štandardne v našich priestoroch, ktoré sú Vám plne k dispozícii.

V PERSONALITY® máme bohaté skúsenosti s obsadzovaním strategických pozícií pre našich Klientov pri splnení tých najprísnejších kritérií na strane Kandidátov.

Radi s Vami diskrétne prediskutujeme Vaše predstavy.

V priebehu celého výberu, až do finálnej fázy, zostáva meno Vašej spoločnosti dôverným, aby sa predišlo prípadným nedorozumeniam.

Kontaktujte nás

NAŠI SPOKOJNÍ KLIENTI

Zobraziť všetky referencie

Čo o nás hovoria
naši Klienti

„Spolupráca so spoločnosťou Personality bola pre nás príjemným a hlavne veľmi pozitívnym prekvapením. Za dva roky spolupráce sme sa pri výbere kandidátov stretli vždy s vysokou profesionalitou. Pri hľadaní vhodných kandidátov, či už išlo o pozície operátorov, technické, vedúce resp. manažérske, oceňujeme rýchlosť výberu, nadštandardnú komunikáciu a detailné vypracovanie profilu kandidáta na obsadzovanú pozíciu. Práve preto nám spoločnosť Personality pomohla obsadiť väčšinu našich pozícií, čo nás motivuje rozvíjať ďalšiu spoluprácu.”

Miroslav Fillo | Account Manager, Axalta/PPM

„S tímom PERSONALITY je radosť spolupracovať. Janka Sihlovcová nás podporuje pri obsadzovaní špecifických a senior manažérskych pozícií a vždy sa môžeme spoľahnúť nielen na silné profily kandidátov, ale aj profesionálny prístup zo strany PERSONALITY, ktorý je maximálne zameraný na naše potreby a aktuálne možnosti. Na Janke si predovšetkým vážime jej ľudskosť, prirodzenú komunikáciu a proaktivitu. Oceňujeme cit pre detail, znalosť trhu a prostredia, ako aj schopnosť ponúknuť neštandardné riešenia. PERSONALITY, Janka, ďakujeme vám, že stojíte pri nás!”

Martina Kováčová | Employee Experience Manager, Orange Slovensko

„Na spoločnosti PERSONALITY oceňujem v prvom rade vysokú kvalitu prístupu Janky Sihlovcovej, ktorá poskytuje skvelú biznisovú orientáciu, rýchlosť, špičkovú starostlivosť o kandidátov, ako aj udržiavanie neustáleho kontaktu s nami, a to na veľmi ľudskej, no zároveň mimoriadne profesionálnej úrovni. Na trhu je viacero veľmi dobrých profesionálnych agentúr, no máloktoré idú „extra mile“ ako Janka, spolu s tímom Personality. „Hiring with passion“ v tomto prípade nie je frázou, ale 100% popisom našej klientskej skúsenosti.“

Petra Májová | People & Culture Director, Lyreco Central Europe

„S Personality spolupracujeme už od roku 2013. Obsadzovali pre našu spoločnosť viacero pozícií rôzneho zamerania (ekonomické, obchodné aj technické). Ich prístup k výberovému procesu je precízny a profesionálny. Hlavný dôvod prečo sme sa rozhodli pre spoluprácu s nimi je selekcia, ktorú za nás spravia. Tým, že sa každý venujeme tomu, v čom sme dobrí, úspešní a spokojní sme obaja.”

Alžbeta Beňová, Agromont Nitra

„Firma Personality má velmi efektivní komunikaci a přístup. Během několika dní byla schopná doporučit a zorganizovat schůzku s kandidátem s velmi specifickým profilem podle našich požadavků. Spolupráce s interim manažerem mohla začít ihned.”

Monika Trnková | Strategic Planning Department Manager, GA Drilling

„S prístupom a službami sme maximálne spokojní. Kandidáti vo veľkej miere spĺňali zadanie a náš výber bol už o doladení, o osobných preferenciách a očakávaniach konkrétnych nadriadených.

Veľa krát ste nám pomohli rozmýšľať o pozícii inak a zadefinovať ju tak, aby oslovila tých správnych kandidátov. Oceňujem tiež odvahu, že ste zaslali kandidátov mimo špecifikovaného popisu, ktorí sa v konečnom dôsledku ukázali ako vhodní. Flexibilita, profesionalita a rýchle jednanie – to sú dôvody prečo spolupracujeme už viac ako 6 rokov, a ak budeme hľadať, v budúcnosti znovu využijeme Vaše služby.”

Elena Radvaňová, Bauer Gear Motor Slovakia s.r.o.

„S tímom PERSONALITY spolupracujeme od roku 2019. Obsadzovali sme náročnú pozíciu, na ktorú sa nám vlastnými silami dlhodobo nedarilo nájsť vhodného  kandidáta. Vďaka PERSONALITY sme našli vhodného uchádzača, ktorý našu ponuku prijal. Stretli sme sa s  profesionálnym prístupom, proaktivitou a prirodzenou komunikáciu zo strany PERSONALITY. Tešíme sa na spoluprácu.“

Vojtech Varga | HR Manager, HORNEX

OBRÁŤTE SA NA NÁS

Jana Sihlovcová Headhunter
  • +421 903 907 531
  • jana.sihlovcova@PersonalityHR.com
Mária Šuníková Senior HR Consultant
  • +421 948 369 456
  • maria.sunikova@PersonalityHR.com
Mária Jančovičová Gyepes Senior HR Consultant
  • +421 911 291 828
  • maria.jancovicova@PersonalityHR.com
Nela Jakubisová Senior HR Consultant
  • +421 948 376 550
  • nela.jakubisova@PersonalityHR.com
Vladimíra Pavčová HR Consultant for Middle East
  • +971 58 531 3450
  • pavcova@PersonalityHR.com

NAŠE POBOČKY POSKYTUJÚCE HEADHUNTING

PREČO MY

Kontaktujte nás
Chcete s nami zostať v kontakte?