Na jednej strane sú startupy, spoločnosti zažívajúce krátkodobý výpadok pracovnej sily, rýchly rast, dlhodobú stagnáciu alebo náhly pokles. Na druhej strane sú freelance odborníci z rôznych oblastí s dlhoročnými skúsenosťami zo špičkových firiem pripravení ponúknuť svoje know-how.

Interim Management je bod, kde sa stretávajú.

Hoci sa jedná o službu, ktorá je vo svete dlhodobo etablovaná, u nás ešte len naberá na popularite. V PERSONALITY® sme na narastajúcu potrebu trhu reagovali projektom TOP HEADS, ktorý predstavuje najväčšiu slovensko-českú online databázu Interim Managerov.

Sme pripravení ponúknuť viac ako 400 overených odborníkov z rôznych krajín a všetkých oblastí biznisu. Interim Manageri fungujú na projektovej báze, na dobu určitú, sú schopní rýchlo a efektívne riešiť vzniknutú situáciu. Predstavujú ideálne riešenie pre tie spoločnosti, ktoré potrebujú riešiť konkrétny problém v konkrétnom období bez nutnosti zamestnania človeka na trvalý pracovný pomer.

Pri službe Interim Management je našim cieľom zabezpečit Klientovi minimálne dvojnásobnú návratnosť jeho investície vo forme úspory a zvýšenia efektivity. Celú komunikáciu od začiatku projektu až do jeho úspešného ukončenia zastrešujeme my a Klient sa tak môže sústrediť na vedenie svojej spoločnosti.

Kontaktujte nás a dohodnite si osobnú alebo online konzultáciu.

Sme pripravení ponúknuť viac ako 400 overených odborníkov z rôznych krajín a všetkých oblastí biznisu.

TOP HEADS

Pre viac informácií navštívte náš web
TopHeads.sk

Čo o nás hovoria
naši Kandidáti

„Cooperation with Janka Sihlovcová was on a very high level, both professionally and personally. Our communication was enjoyable, useful and encouraging, and helped me to feel relaxed and confident at the interviews with my future employer. One month after I started my new job, Janka got in touch with me to check if I was satisfied with it. I appreciate professionals who are willing to go ‘an extra mile’, and Janka surely does so.”

Zora Ševčíková | Development Manager, North Danube / CRH

„Počas celého procesu výberového konania na uvedenú pozíciu oceňujem profesionálnu a vysoko odbornú komunikáciu zo strany Personality. Počas celého výberového konania až do jeho úspešného ukončenia som bol informovaný o jeho priebehu. Vysoko oceňujem po nástupe do novej práce záujem o moje pozitívne aj negatívne skúsenosti v spoločnosti Ruukki Slovakia.“

Maroš Peško | Pre-Sales Manager, Ruukki Slovakia, s.r.o.

„Pred nedávnom ma oslovila spoločnosť Personality s príležitosťou, ktorá bola „šitá na mieru“, bolo to presne to čo som hľadal. Komunikácia, a celkovo spolupráca sa od prvého momentu niesla vo veľmi príjemnom duchu, na profesionálnej úrovni. Hneď od začiatku som mal pocit, že majú reálne záujem o to, aby som našiel miesto, ktoré by spĺňalo všetky moje očakávania. Veľmi príjemne ma prekvapili telefonáty po tom ako som dostal spomínanú pozíciu. Otázky typu: A ako sa Vám páči na novom mieste? Ste spokojný? Je všetko v poriadku?… vo mne vyvolali pocit, že im na mne záleží. Odporúčam každému, kto by mal záujem si nájsť niečo nové. Ja sa na agentúru Personality určite obrátim keď najbližšie budem potrebovať pomoc.“

Csaba Ilko | Business Planning Analyst, MYLAN

„Janka je pre mňa profík s ľudskou tvárou:) Prejavuje skutočný záujem o kandidáta a hľadá spôsoby ako mu pomôcť a pripraviť ho na každú fázu výberu. Veľmi som si vážil hlavne to, že sa do hĺbky snažila porozumieť mojim potrebám a nájsť to správne smerovanie mojej kariéry. A ako bonus, od začiatku mala dobrý feeling, že mám veľkú šancu uspieť. A nemýlila sa! Odporúčam :)“

Marek Csóka | Learning & Skills Development Manager, Orange Slovensko

NAŠI SPOKOJNÍ KLIENTI

OBRÁŤTE SA NA MŇA

Peter Križan CEO
  • +421 903 962 510
  • peter.krizan@PersonalityHR.com
Ivona Konfalová TOP HEADS Project Coordinator
  • +421 948 901 909
  • ivona.konfalova@PersonalityHR.com
Viera Beňová Sales / Project Manager
  • +421 911 589 985
  • viera@TopHeads.me

NAŠE POBOČKY POSKYTUJÚCE INTERIM MANAGEMENT

PREČO MY

Chcete s nami zostať v kontakte?