Záleží nám na tom, aby sme dôkladne spoznali Vašu spoločnosť a obsadzovanú pozíciu za účelom čo najlepšej identifikácie vhodných Kandidátov. Navštívime Vaše priestory a prostredie, v ktorom pôsobíte, vďaka čomu lepšie pochopíme Vaše potreby. Následne pristupujeme k selekcii a stretnutiam s Kandidátmi, v rámci ktorých ich spoznáme a dostanú priestor prejaviť sa. V záujme čo najvyššej efektivity Vás celým procesom sprevádza jeden Konzultant, ktorý je kontaktnou osobu pre Vás aj pre Kandidáta.

Z nášho dlhoročného pôsobenia na trhu vieme, že kvalifikovaní a motivovaní zamestnanci sú najdôležitejším aktívom každej spoločnosti. Prostredníctvom služby RECRUITMENT Vám zaručíme najlepšie možné riešenia spojené s výberom a prijímaním nových zamestnancov pre rôzne typy pozícií.

Kvalifikovaní a motivovaní zamestnanci sú najdôležitejším aktívom každej spoločnosti.

Kontaktujte nás

AKO VYZERÁ PROCES RECRUITMENTU U NÁS

  • Zadefinujeme si konkrétnu pracovnú pozíciu podľa Vašich potrieb a predstáv
  • Inzerujeme pozíciu na našej web stránke a pracovných portáloch
  • Vyhľadávame v kvalitnej internej databáze, na pracovných portáloch, sociálnych sieťach a v našom networku
  • Oslovujeme a selektujeme kandidátov, testujeme jazykové zručnosti a stretávame sa s najvhodnejšími kandidátmi, ktorí v najväčšej miere spĺňajú zadefinované kritéria
  • Pripravíme Vám profil TOP kandidátov spolu s popisom zručností a odborných skúseností
  • Dohodneme si termín osobného predstavenia Vami zvolených kandidátov a v prípade záujmu sa tieto stretnutia môžu uskutočniť v našich priestoroch
  • Celým výberovým procesom Vás sprevádza jeden konzultant, ktorý je Vašou kontaktnou osobou
  • Obsadíme pozíciu s minimálne 4-mesačnou garanciou
Kontaktujte nás

NAŠI SPOKOJNÍ KLIENTI

Zobraziť všetky referencie

ČO O NÁS HOVORIA
NAŠI KLIENTI

„PERSONALITY vnímam ako  partiu skvelých profesionálov, s individuálnym a hlavne ľudským prístupom. Z povahy našej spoločnosti vyplýva, že sa na PERSONALITY často obraciame s neštandardnými problémami, otázkami a požiadavkami. Za celú dobu mojej spolupráce s nimi, boli vždy všetky podobné situácie vyriešené s prehľadom a úsmevom. Spoluprácou s PERSONALITY sme získali silného partnera, na ktorého sa môžeme spoľahnúť a bez obáv obrátiť. Ďakujem všetkým v tíme a teším sa na ďalšiu spoluprácu.“

Miroslav Slíž | Process supervisor, Axalta/PPM

„Na spoločnosti PERSONALITY oceňujem v prvom rade vysokú kvalitu prístupu Janky Sihlovcovej, ktorá poskytuje skvelú biznisovú orientáciu, rýchlosť, špičkovú starostlivosť o kandidátov, ako aj udržiavanie neustáleho kontaktu s nami, a to na veľmi ľudskej, no zároveň mimoriadne profesionálnej úrovni. Na trhu je viacero veľmi dobrých profesionálnych agentúr, no máloktoré idú „extra mile“ ako Janka, spolu s tímom Personality. „Hiring with passion“ v tomto prípade nie je frázou, ale 100% popisom našej klientskej skúsenosti.“

Petra Májová | People & Culture Director, Lyreco Central Europe

„Spolupráca so spoločnosťou Personality bola pre nás príjemným a hlavne veľmi pozitívnym prekvapením. Za dva roky spolupráce sme sa pri výbere kandidátov stretli vždy s vysokou profesionalitou. Pri hľadaní vhodných kandidátov, či už išlo o pozície operátorov, technické, vedúce resp. manažérske, oceňujeme rýchlosť výberu, nadštandardnú komunikáciu a detailné vypracovanie profilu kandidáta na obsadzovanú pozíciu. Práve preto nám spoločnosť Personality pomohla obsadiť väčšinu našich pozícií, čo nás motivuje rozvíjať ďalšiu spoluprácu.”

Miroslav Fillo | Account Manager, Axalta/PPM

„S tímom PERSONALITY je radosť spolupracovať. Janka Sihlovcová nás podporuje pri obsadzovaní špecifických a senior manažérskych pozícií a vždy sa môžeme spoľahnúť nielen na silné profily kandidátov, ale aj profesionálny prístup zo strany PERSONALITY, ktorý je maximálne zameraný na naše potreby a aktuálne možnosti. Na Janke si predovšetkým vážime jej ľudskosť, prirodzenú komunikáciu a proaktivitu. Oceňujeme cit pre detail, znalosť trhu a prostredia, ako aj schopnosť ponúknuť neštandardné riešenia. PERSONALITY, Janka, ďakujeme vám, že stojíte pri nás!”

Martina Kováčová | Employee Experience Manager, Orange Slovensko

„S Personality spolupracujeme už od roku 2013. Obsadzovali pre našu spoločnosť viacero pozícií rôzneho zamerania (ekonomické, obchodné aj technické). Ich prístup k výberovému procesu je precízny a profesionálny. Hlavný dôvod prečo sme sa rozhodli pre spoluprácu s nimi je selekcia, ktorú za nás spravia. Tým, že sa každý venujeme tomu, v čom sme dobrí, úspešní a spokojní sme obaja.”

Alžbeta Beňová, Agromont Nitra

„Firma Personality má velmi efektivní komunikaci a přístup. Během několika dní byla schopná doporučit a zorganizovat schůzku s kandidátem s velmi specifickým profilem podle našich požadavků. Spolupráce s interim manažerem mohla začít ihned.”

Monika Trnková | Strategic Planning Department Manager, GA Drilling

„S prístupom a službami sme maximálne spokojní. Kandidáti vo veľkej miere spĺňali zadanie a náš výber bol už o doladení, o osobných preferenciách a očakávaniach konkrétnych nadriadených.

Veľa krát ste nám pomohli rozmýšľať o pozícii inak a zadefinovať ju tak, aby oslovila tých správnych kandidátov. Oceňujem tiež odvahu, že ste zaslali kandidátov mimo špecifikovaného popisu, ktorí sa v konečnom dôsledku ukázali ako vhodní. Flexibilita, profesionalita a rýchle jednanie – to sú dôvody prečo spolupracujeme už viac ako 6 rokov, a ak budeme hľadať, v budúcnosti znovu využijeme Vaše služby.”

Elena Radvaňová, Bauer Gear Motor Slovakia s.r.o.

„S tímom PERSONALITY spolupracujeme od roku 2019. Obsadzovali sme náročnú pozíciu, na ktorú sa nám vlastnými silami dlhodobo nedarilo nájsť vhodného  kandidáta. Vďaka PERSONALITY sme našli vhodného uchádzača, ktorý našu ponuku prijal. Stretli sme sa s  profesionálnym prístupom, proaktivitou a prirodzenou komunikáciu zo strany PERSONALITY. Tešíme sa na spoluprácu.“

Vojtech Varga | HR Manager, HORNEX

OBRÁŤTE SA NA NÁS

Mária Jančovičová Gyepes Senior HR Consultant
Lukáš Lendel HR Consultant
Lenka Učnayová HR Consultant
Eliška Nosianová Recruitment Consultant
Katarína Magdolenová RPO HR Consultant & Recruiter
Nela Jakubisová Senior HR Consultant
Mária Šuníková Senior HR Consultant

NAŠE POBOČKY POSKYTUJÚCE RECRUITMENT

PREČO MY

Stiahnite si našu prezentáciu